Pic

אודות

קרן בן אור

אל היוגה הגעתי במקרה לאחר הפסקה של שנים בכל פעילות ספורטיבית.

בצעירותי הייתי רקדנית מקצועית, קריירה שהופסקה בפתאומיות בעקבות תאונת דרכים, בה נפצעתי בצוואר. כל תנועה בפלג הגוף העליון גרמה לכאבים וסחרחורות ולכן הפסקתי לחלוטין לעסוק במחול בפרט ובספורט בכלל.

שנים לאחר מכן גיליתי את היוגה. כבר במהלך שיעור ה״ויניאסה״ הראשון ידעתי שהגעתי הביתה. להחזיר את התנועתיות לחוליות ולחזק את השרירים שהוזנחו כל כך הרבה שנים לקח זמן והתמדה, אבל כל חלק בתהליך היה שווה את זה. כיום אני מלמדת יוגה. בהכשרתי אני מורה לויניאסה אשטנגה, האטה יוגה, ויוגה לילדים.

אני מזמינה אותכם לבוא להחזיר לעצמכם את השליטה על הגוף. לחזק ולהגמיש את השרירים ולהכניס שלווה לתוך מירוץ החיים היום יומי.

השיעורים מתקיימים בסטודיו ביתי ברח׳ בית״ר 33 בהרצליה. לפרטים נוספים - צרו קשר או התקשרו אלי לטלפון 052-8284398.

החברים של יוג

נטלי בדש - פיתוח עסקי בחברה טכנולוגית

"קרן - אור בחיים שלי :) ! בזכות היוגה, אבל בעצם בזכות קרן, מצאתי אחרי שנים ארוכות של חיפוש, אהבה גדולה, התמכרתי ליוגה! לפני קרן, ניסיתי המון סוגים של פעילות גופנית כזו או אחרת, אבל שום דבר לא החזיק מעמד ומהכל פרשתי די מהר. ביוגה מתרחש קסם, פתאום הגוף שלי מצליח לעשות כל מיני דברים שבחיים לא האמנתי שאצליח והמון בזכות קרן, היא כל כך מקצועית, כל שיעור לא דומה לקודמיו, תמיד מאתגר ומעניין. קרן יודעת איך לחבר אותנו לפילוסופיה של היוגה, בלי הרבה דיבורים, תוך כדי תרגול, המון טיפים והכוונה בלי סוף. בזכותה כל אחד מוצא בעצמו את החיבור הטבעי לעולם היוגה העשיר. קרן גרמה לי להתקדם ולהשתפר בתקופה קצרה, אני יוצאת מהשיעורים מאושרת (אני יודעת שזה נשמע מוגזם) אני מרגישה שהגוף שלי מתאמץ, מתחזק ושאני מוצפת שלווה ורוגע מהסוג שרק יוגה מצליחה להציף בי. תודה קרן, את אור אמיתי :)".

יעל שריבר - פיזיותרפיסטית

"ניסיתי את השיעורים שלך די סקפטית וגיליתי תרגול מקצועי אינטנסיבי ומאתגר באווירה נעימה עם יחס אישי לכל אחד בקבוצה. את השיפור וההתקדמות אני מרגישה ביכולות השונות גמישות, שיווי משקל וכוח".

דברת קפלר - בעלים ומנכלית קפלר שיער

"ניסתי הרבה סוגי כושר וסוגי ספורט בחיי ותמיד חזרתי חולה מכל אימון אפשרי הייתי בטוחה שיש אנשים שלא צריכים או יכולים להתאמן חשבתי שיוגה זה כאלה שנושמים ונרגעים עד שניסתי בדרך נס את היוגה שלך קרן בזכותך התחלתי להתאמן בפעם הראשונה בחיי ומאז לא מפסיקה להתאמן איתך פתאום אני רוצה להיות חזקה, גמישה ויציבה יותר, את הראת לי שזה אפשרי, שיש שיפור מפעם לפעם והיום כבר קשה לי אם אני מפסידה אימון אחד, הבנתי שתחזוקה נכונה של הגוף והנפש היא על ידי מתיחה של כל שריר ושריר. גילית לי שרירים שלא ידעתי שקיימים מצאתי את נקודות החולשה שלי בגב ובכתפיים . היום לאחר אימון של יותר משנה וחצי אני כבר לא סובלת מדלקות בשרירי הכתפיים שהייתי סובלת המון לאחר הלידות ובכלל. אני יכולה לשבת הרבה זמן על כיסא ללא כאב ! ומרגישה זקופה וארוכה יותר! תודה לך קרן❤️".

Pic
Pic
Pic
Pic
Pic
Pic

ניוזלטר

הרשמו לעדכונים על סדנאות, שיעורים ועוד